Вступ
Стратегія розвитку Довгівської СЗОШ І - ІІ ступенів Моршинської міської ради Львівської області (далі – заклад), спрямована на реалізацію Конституції України, Національної доктрини розвитку освіти, Концепції національного виховання, освітнього напрямку Державної програми «Освіта України ХХІ століття», Концепції «Нова українська школа» і розроблена на основі Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Державних стандартів освіти. Стратегія розвитку враховує потреби сучасного українського суспільства, умови його інтеграції в європейське і світове співтовариство, соціальне замовлення в період оновлення.
Пріоритетними напрямами розвитку освіти є формування сучасних освітніх компетенцій та формування високого рівня інформаційної культури кожного члена суспільства, якісної підготовки підростаючого покоління до життя в основі якого закладена повна академічна свобода.
Стратегія розвитку закладу освіти визначає основні шляхи, скеровує педагогів до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, задоволення освітніх потреб здобувачів освіти, створення освітнього середовища, у якому б реалізувалася сучасна модель випускника, особистості, готової до життя з самореалізацією компетенцій, наданих під час здобуття освіти.
Стратегія розвитку закладу спрямована в площину цінностей особистісного розвитку, варіативності й відкритості освітньої системи закладу, зумовлює модернізацію чинників, які впливають на якість освітнього процесу, змісту освіти, форм і методів навчання й виховання, внутрішнього та зовнішнього моніторингів якості знань здобувачів освіти та якості надання педагогами освітніх послуг, прийнятті управлінських рішень.
Стратегія розвитку закладу зумовлена якісним оновленням змісту освіти, який полягає в необхідності привести її у відповідність із європейськими стандартами, потребами сучасного життя, запитами суспільства щодо якісної та доступної освіти. З тим нагальною залишається здатність особистості формувати міжособистісні стосунки, вступати в комунікацію, володіти різними соціальними ролями.
Основні шляхи розвитку закладу направлені на реалізацію концепції "Нової української школи" складовими якої є:
1. Новий зміст освіти, заснований на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.
2. Педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками.
3. Умотивований учитель, який має свободу творчості й розвивається професійно.
4. Орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм.
5. Наскрізний процес виховання, який формує цінності.
6. Нова структура школи, яка дозволяє добре засвоїти новий зміст і набути компетентності для життя.
7. Децентралізація та ефективне управління, що надасть школі реальну автономію.
8. Справедливий розподіл публічних коштів, який забезпечує рівний доступ усіх дітей до якісної освіти.
9. Сучасне освітнє середовище.
Місія закладу- розбудова сучасного освітнього середовища для всебічного розвитку навчання, виховання та соціалізації здобувачів освіти, готових до ефективної праці в конкурентному середовищі.
Візія (мета) –Довгівської СЗОШ І – ІІ ступенів - сучасний заклад освіти, який надає якісні освітні послуги, забезпечує високу якість освіти і конкурентоспроможність усіх здобувачів.
Цінності - гідність, рівність, справедливість, толерантність, культурне різноманіття, турбота, чесність, довіра, верховенство права, нетерпимість до корупції, патріотизм, соціальна відповідальність, лідерство та самореалізація, свобода, повага до рідної мови, демократія, партнерство, дружба.
Мета розвитку закладу - забезпечення всебічного розвитку навчання, виховання, виявлення, обдарувань, соціалізації особистості, яка здатна до самовдосконалення і здобуття освіти упродовж життя. Готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадської активності, дбайливого ставлення до родини, своєї країни, довкілля, спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству; формування в учнів компетентностей, визначених Законом України «Про освіту» та державними стандартами.
Завдання:
· створення системи управління закладу освіти як цілісної організації відкритої соціальної системи;
· створення нового освітнього простору;
· створення сучасного безпечного освітнього середовища закладу освіти;
· розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
· створення системи прозорості та інформаційної відкритості;
· формування системи цінностей, стрижневим вектором якої передусім є цінності дитиноцентральної освіти;
· створення психологічного комфортного середовища;
· модернізація системи методичного супроводу, безперервного професійного розвитку педагогів;
· забезпечення академічної доброчесності;
· розбудова закладу освіти в умовах ТГ як осередку культурно-освітнього середовища;
· упровадження педагогіки партнерства;
· виховання особистості через залучення до активної діяльності та
всебічний зв’язок школи з життям;
· підготовка випускників закладу, здатних до успішної самореалізації в суспільстві, що володіють ключовими життєвими компетентностями та наскрізними вміннями «Нової української школи» - особистостей, інноваторів, патріотів.
Термін для реалізації стратегії: 2021 – 2025 навчальні роки
Очікувані результати:
Ø підвищення якості освіти, розбудова внутрішньої системи оцінювання якості освіти;
Ø зростання творчої активності педагогів, поширення інноваційних педагогічних технологій на весь колектив;
Ø здійснення проєктної та дослідницької діяльності, засвоєння науково-технічних знань, розвиток навичок критичного мислення через використання медіаграмотності;
Ø підвищення якості знань учнів;
Ø створення умов для дистанційного навчання та онлайн – освіти.
Ø формування позитивного іміджу навчального закладу;
Ø реалізація сучасної державної політики в освітній галузі на основі державно-громадської взаємодії з урахуванням сучасних тенденцій розвитку освіти і потреб учасників навчально-виховного процесу та нормативно-правових актів щодо розвитку освітньої галузі;
Ø автономія закладу у вирішенні основних питань змісту його діяльності, розвитку різноманітних форм співпраці й партнерства, установлення довіри між учасниками педагогічної діяльності;
Ø науковість та ефективність освітнього процесу на основі сучасних педагогічних досягнень;
Ø демократія і гуманізм освітнього процесу;
Ø забезпечення фізичного розвитку дитини, збереження її життя і здоров'я;
Ø створення чіткої інноваційної системи освіти;
Ø творчий пошук резервів і джерел вдосконалення роботи навчального закладу;
Ø етичність стосунків усіх учасників освітнього процесу.
Загальна інформація.
Будівля Довгівської СЗОШ І - ІІ ступенів прийнята в експлуатацію 1918 році (корпус №1) та в 1981році (корпус №2), земельна ділянка має площу 0,6га.
Адреса школи: с. Довге, вул. Франка І.,13
Атестація школи: 2010р.
Освітній процес у закладі здійснюється згідно із Законодавством України та Статутом, затвердженим рішенням четвертої сесії восьмого скликання Моршинської міської ради від 22.01.2021 р. №79.
Школа має статус закладу загальної середньої освіти. Всього функціонує 9 класів, середня наповнюваність класів – 7 учнів.
На сьогоднішній день заклад повністю укомплектований педагогічними кадрами відповідно до фахової освіти, це 17 педагог.
Освітній рівень:
вища освіта – 17 (100 %).
Кваліфікаційний рівень:
спеціаліст вищої категорії – 11 (64 %);
спеціаліст І категорії – 2 (12 %);
спеціаліст ІІ категорії – 2 (12%);
спеціаліст – 2 (12%).
Мають звання:
старший учитель – 4 (23%).
Організація освітнього процесу відповідно
до двоступеневої структури закладу
В проєктуванні і реалізації стратегічних напрямків розвитку за ступенями освіти ми йдемо в першу чергу «від учня», тобто декларування та втілення на практиці ідеї, які відображають відношення школярів до своєї особистої участі в освітньому процесі. Метою будь-якої освітньої системи є створення умов, які забезпечують досягнення учнем відповідного рівня освіти. Ми розуміємо це не тільки як оволодіння відповідними знаннями та вміннями, а і як формування стійких особистісних якостей учнів, необхідних їм в освітньому процесі та після випуску зі школи протягом всього життя:
початкова школа (1 – 4 кл.), яка забезпечує здобуття початкової освіти;
гімназія (5 – 9 кл.), яка забезпечує здобуття базової середньої освіти .
Початкова школа (1 – 4 класи) є чотирирічною. Здобуття початкової освіти діти починають у віці 6 – 7 років. Вибір навчального закладу здійснюється за місцем проживання або за бажанням батьків в інших закладах освіти з урахуванням освітніх потреб дитини (спеціалізовані школи, навчання дітей з особливими потребами тощо). Початкова школа діє в комплексі з гімназією.
Метою початкової освіти є гармонійний розвиток особистості дитини відповідно до її вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей, формування морально-етичних і загальнокультурних цінностей, оволодіння ключовими і предметними компетентностями, необхідними життєвими і соціальними навичками, що забезпечують її готовність до продовження навчання, успішну взаємодію з довкіллям.
Завдання початкової освіти:
створення умов для психолого – педагогічної адаптації дитини до шкільного освітнього середовища;
фізичний і психічний розвиток дитини, розвиток її сенсорних, інтелектуальних і творчих здібностей, мотивації до навчання;
формування ключових і предметних компетентностей, необхідних для продовження навчання, набуття соціального досвіду, культури спілкування і співпраці у різних формах навчальної взаємодії; здатності до самовираження; соціально-правової, екологічно доцільної і здоров’язбережувальної поведінки;
національно – патріотичне, морально – етичне, трудове, естетичне виховання дитини.
Гімназія (5 – 9 класи) тривалість навчання в якій 5 років, продовжує реалізацію завдань освіти, розпочату в початковій школі, розширюючи і доповнюючи їх відповідно до вікових і пізнавальних можливостей учнів. Тут закладається той універсальний, спільний для всіх загальноосвітній фундамент, необхідний і достатній для розуміння сучасного світу і усвідомленого функціонування в ньому, реалізації кожним учнем у подальшому своїх особистих освітніх, професійних і загалом життєвих планів. З огляду на зазначене основною характеристикою освіти на цьому рівні має бути її цілісність, фундаментальність і відносна завершеність.
Метою базової середньої освіти є різнобічний розвиток, громадянське виховання і соціалізація дитини, формування у неї навчальних, соціальних, загальнокультурних і предметних компетентностей, цінностей громадянського суспільства, особистісний розвиток учнів з орієнтацією на продовження навчання, формування креативності і критичного мислення, творчих здібностей, набуття життєвих компетентностей, необхідних для самовизначення й усвідомленого вибору подальшого життєвого шляху.
Завдання базової середньої освіти:
створення умов для ефективної навчально-пізнавальної діяльності учнів в інформаційно-освітньому середовищі з метою особистісного розвитку, набуття ключових і предметних компетентностей, пізнавального досвіду, формування світогляду і ціннісних ставлень до оточуючого світу, задоволення пізнавальних інтересів і потреб дитини, усвідомленого нею вибору подальшого життєвого шляху;
інтелектуальний, духовний, емоційний, фізичний, розвиток дитини, морально-етичне її виховання, формування основ природничо-наукового і гуманітарного світоглядів;
формування загальнонаукової, загальнокультурної, технологічної, комунікативної і соціальної компетентностей на основі засвоєння системи знань про природу, людину, суспільство, культуру, виробництво, оволодіння засобами пізнавальної і практичної діяльності, набуття соціального досвіду і культури спілкування та співпраці, навичок соціально-правової, екологічно доцільної і здоров’язбережувальної поведінки;
розвиток основних умінь і навичок навчальної діяльності, компетентностей щодо вільного володіння українською мовою, спілкування однією з іноземних мов, використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчанні і практичній діяльності;
формування підприємливості і здатності оцінювати правильність вибору, обґрунтовувати раціональність способу розв’язання проблем, приймати адекватні рішення в різноманітних життєвих ситуаціях, самостійно розв’язувати пізнавальні, організаційні та інші проблеми особистого життя;
виховання школяра як людини демократичної, відповідальної, патріотичної, з розвиненим естетичним і етичним ставленням до навколишнього світу і самої себе; громадянське, трудове, екологічне, виховання учнів;
формування ставлення учнів до освіти як важливої невід’ємної складової загальної культури людини;
збереження і зміцнення морального, фізичного і психічного здоров'я вихованців.
Структура Стратегії розвитку закладу освіти включає наступні напрями:
ü освітнє середовище закладу освіти;
ü система оцінювання здобувачів освіти;
ü педагогічна діяльність педагогічних працівників;
ü управлінські процеси закладу освіти.
У ній максимально враховані потреби учасників освітнього процесу.
Освітнє середовище закладу освіти є одним з важливих компонентів системи освітньої діяльності. Тому пріоритетами є: безпечність, комфорт освітнього середовища, їх вплив на навчання та загальну атмосферу. Заклад має створити середовище, яке б мотивувало до навчальної діяльності, здорового способу життя та екологічної поведінки. Виходячи з цього основними пріоритетами навчально-виховного комплексу є:
ü забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці;
ü створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації;
ü формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання
освітнього простору.
Система оцінювання здобувачів освіти
Реформування загальної середньої освіти передбачає зміни у підходах до оцінювання навчальних досягнень учнів:
- по-перше, вимоги до оцінювання результатів навчання мають визначатися з урахуванням компетентнісного підходу до навчання, в основу якого покладено ключові компетентності;
-по-друге, оцінювання має ґрунтуватися на позитивному підході, що, передусім, передбачає врахування рівня досягнень учня.
Система оцінювання неможлива без інформування учнів про критерії оцінювання та розуміння того, як і за що їх оцінюють.
Система оцінювання здобувачів закладу освіти базується на таких принципах:
Ø наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи
оцінювання їх навчальних досягнень;
Ø застосування внутрішнього моніторингу, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного здобувача освіти;
Ø спрямованість системи оцінювання на формування у здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання.
Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти
Метою повної загальної середньої освіти в Україні є всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності (частина 1 статті 12 Закону України «Про освіту»).
Індивідуальна освітня траєкторія-персональний шлях реалізації особистісного потенціалу здобувача освіти, що формується з урахуванням його здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду, ґрунтується на виборі здобувачем освіти видів, форм і темпу здобуття освіти, суб’єктів освітньої діяльності та запропонованих ними освітніх програм, навчальних дисциплін і рівня їх складності, методів і засобів навчання. Індивідуальна освітня траєкторія в закладі освіти може бути реалізована через індивідуальний навчальний план (пункт 9 частини 1 статті 1 Закону України «Про освіту).
Виховний процес буде невід’ємною складовою всього освітнього процесу і орієнтуватиметься на загальнолюдські цінності, зокрема морально-етичні (гідність, чесність, справедливість, турбота, повага до життя, повага до себе та інших людей), соціально-політичні (свобода, демократія, культурне різноманіття, повага до рідної мови і культури, патріотизм, шанобливе ставлення до довкілля, повага до закону, солідарність, відповідальність) (Концепція «Нова українська школа»).
До дітей має прийти людина-лідер, яка може вести за собою, яка любить свій предмет, яка його фахово викладає (Концепція «Нова українська школа»).
Нова українська школа буде працювати на засадах особистісно-орієнтованої моделі освіти. У рамках цієї моделі школа максимально враховує права дитини, її здібності, потреби та інтереси, на практиці реалізуючи принцип дитиноцентризму (Концепція «Нова українська школа»).
Академічна доброчесність є невід’ємною складовою забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти, а дотримання принципів академічної доброчесності під час освітнього процесу впливає не лише на якість шкільної освіти, а й на формування в учнів таких важливих цінностей, як чесність, довіра, справедливість, взаємоповага, відповідальність.
Забезпечити якість освіти можливо лише за умови партнерства школи та батьків. Тому дуже важливою є комунікація між педагогічними працівниками і батьками. Адже від рівня такої комунікації багато у чому залежить навчальний поступ дитини, індивідуальна освітня траєкторія, адаптація до освітнього процесу.
Процес навчання не може спиратись лише на передачу знань і навичок від учителя до учня. Вчителі мають вчити учнів умінням робити висновки, самостійно ухвалювати рішення, критично мислити. Щоб досягти цієї мети, необхідно формувати ключові компетентності, простежувати у викладанні предметів (курсів) наскрізні змістові лінії.
Реалізація Закону України «Про освіту», Концепції «Нова українська школа», педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти буде здійснюватися через:
ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти;
постійне підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників;
налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти;
організацію педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.
Управлінські процеси закладу освіти
Метою управлінської діяльності є координація дій усіх учасників освітнього процесу, створення умов для їх продуктивної творчої діяльності. Основні завдання, які ставить заклад освіти:
Ø управління якістю освіти на основі інноваційних технологій та освітнього моніторингу;
Ø забезпечення відповідної підготовки педагогів, здатних якісно надавати освітні послуги здобувачам освіти;
Ø виконання завдань розвитку, спрямованих на самореалізацію особистості;
Ø створення умов для продуктивної творчої діяльності та проходження сертифікації педагогів.
Шляхи реалізації:
наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань;
формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм;
ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників;
організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою;
формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності.
Механізм управлінської діяльності включає: діагностику, керування освітньою діяльністю, моніторинг.
З метою демократизації контролю в управлінській діяльності передбачається залучення до нього працівників всіх ланок закладу освіти, робота педагогів в режимі академічної свободи.
На здійснення завдань Стратегії розвитку закладу освіти джерелами фінансування є державні кошти та кошти місцевого бюджету.
Удосконалення освітнього процесу знаходиться в прямій залежності від рівня розвитку матеріально-технічної бази закладу, від її відповідності вимогам науково-технічного прогресу.
Розвиток матеріальної бази закладу передбачає: перехід до автономії закладу освіти; упорядкування території закладу; будівництві спортивного залу; капітальному ремонті їдальні; поповнення кабінетів необхідними меблями; проведення ремонту навчальних кабінетів; поповнення навчальних кабінетів наочними посібниками, технічними засобами навчання, навчальним обладнанням; впровадження комп’ютерних технологій в інформаційно-управлінську діяльність закладу.
Фаховість педагогічних працівників та матеріально-технічна база може стати базою для реалізації запитів батьків та учнів.
Реалізація цілей і завдань здійснюється через:
1.Проєкт «Управління закладом освіти»
Мета:
§ вироблення стратегії розвитку освітньої системи закладу освіти;
§ забезпечення якісних змін в освітньому просторі закладу освіти відповідно до сучасних вимог концепції "Нової української школи".
Завдання:
§ забезпечення оптимальної структури закладу освіти;
§ сприяння участі громадськості у формуванні освітньої політики закладу освіти;
§ створення умов для зростання професійного рівня педагогічних кадрів;
§ вдосконалення навчально-матеріальної бази закладу освіти;
§ здійснення систематичного планування, моніторингу та аналізу діяльності закладу освіти.
Пріоритети:
§ управління на основі стратегічного планування, організація взаємодії всіх учасників освітнього процесу, мотивація і контроль діяльності;
§ забезпечення ефективного управління завдяки впровадженню моніторингового супроводу управлінських процесів;
§ залучення громадськості для підвищення ефективності освітнього процесу.
Шляхи реалізації
№ з/п |
Зміст роботи |
Очікувані результати |
Термін виконання |
Відповідальні |
1 |
Організація освітнього процесу; виконання нормативних документів; вдосконалення внутріньошкільного контролю |
Організація та забезпечення оптимальних, стабільних умов для освітнього процесу |
2021-2025 |
Керівництво |
2 |
Управління освітнім процесом закладу. Проведення педагогічних рад |
Об’єднання зусиль педагогічного колективу закладу для підвищення рівня освітньої роботи, упровадження в практику досягнень педагогічної науки й передового педагогічного досвіду |
2021-2025 |
Керівництво |
3 |
Впровадження моделі громадсько-державного управління на засадах рівноправної участі усіх учасників у забезпеченні ефективності освітнього процесу |
Вивчення громадської думки та поширення її на прийняття управлінських рішень |
2021-2025 |
Керівництво |
4 |
Створення цілісної системи управління, забезпечення якісного рівня контрольно-аналітичної діяльності відповідно до сучасних вимог |
Підвищення якості освітнього процесу. Розвиток творчого потенціалу кожного вчителя |
2021-2025 |
Керівництво |
5 |
Забезпечення ефективної роботи Ради школи |
Спільна робота Ради школи та керівництва закладу освіти |
2021-2025 |
Керівництво |
6 |
Раціональний та доцільний розподіл функціональних обов’язків між керівництвом, педагогічними працівниками |
Покращення роботи всіх сфер шкільної діяльності |
2021-2025 |
Керівництво |
7 |
Забезпечення життєдіяльності закладу освіти |
Залучення позабюджетних коштів, покращення роботи з охорони праці та соціального захисту |
2020-2025 |
Керівництво |
8 |
Здійснення адміністративно-господарської роботи |
Покращення матеріально-технічної бази закладу освіти |
2021-2025 |
Керівництво |
9 |
Звітування директора перед громадськістю, колективом |
Постійне інформаційне забезпечення, гласність |
2021-2025 |
Керівництво |
10 |
Забезпечення систематичного інформаційного супроводу освітнього процесу на шкільному сайті та стендах |
Інформованість педагогічних працівників, учнів, батьків у роботі закладу |
2021-2025 |
Керівництво |
2.Проєкт «Кадрове забезпечення освітнього процесу»
Мета:
§ підвищити престиж педагогічної професії у суспільстві;
§ створити систему планомірного поповнення закладу освіти висококваліфікованими спеціалістами та забезпечити високу результативність професійної діяльності педагогічних кадрів;
§ створити сприятливі умови для професійної діяльності педагогічних працівників, забезпечити їхні конституційні права.
Завдання:
§ оптимізація кадрового забезпечення закладу освіти;
§ підвищення ролі педагога у формуванні суспільства;
§ підвищення рівня соціально-економічного та фінансового забезпечення підготовки педагогічних працівників, їх професійної діяльності.
Пріоритети:
§ обґрунтоване прогнозування потреби в педагогічних працівниках;
§ стабілізація кадрового складу закладу освіти;
§ підвищення професійного рівня педагогічних працівників;
§ поліпшення морального і матеріального стимулювання професійної діяльності педагогічних працівників.
Шляхи реалізації
№ з/п |
Зміст роботи |
Очікувані результати |
Термін виконання |
Відповідальні |
1 |
Визначення потреби в педагогічних працівниках |
Стабілізація кадрового складу закладу освіти |
2021 |
Керівництво |
2 |
Стимулювання педагогічних працівників до здобуття спеціальної освіти |
Забезпечення гідних умов для здобуття сучасної, доступної та якісної освіти відповідно до вимог суспільства |
2021-2025 |
Керівництво |
3 |
Надання пріоритету при розподілі педагогічного навантаження педагогам з відповідною спеціальною освітою |
Моральне та матеріальне стимулювання вчителів |
2021-2025 |
Керівництво |
4 |
Забезпечення систематичного підвищення кваліфікації педпрацівників; впровадження сучасних інформаційних технологій |
Ріст професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи, забезпечення ефективності освітнього процесу |
2021-2025 |
Керівництво |
5 |
Внесення пропозицій щодо нагородження державними та відомчими нагородами та відзнаками працівників закладу освіти у вищі органи управління освітою |
Моральне та матеріальне стимулювання вчителів |
2021-2025 |
Керівництво |
6 |
Удосконалення професіоналізму та методичної майстерності педагогічних працівників, широкого використання інноваційних технологій |
Підвищення якості освіти |
2021-2025 |
Керівництво |
7 |
Упровадження системи професійно-педагогічної адаптації молодих фахівців |
Виявлення найбільш активної, талановитої молоді |
2021-2025 |
Керівництво |
8 |
Проведення психолого- педагогічних консиліумів, психолого-педагогічних семінарів з метою удосконалення взаємовідносин «педагог – батьки – учень» |
Підвищення ролі вчителя у формуванні особистості |
2021-2025 |
Керівництво, |
9 |
Забезпечення участі педагогів у фахових конкурсах з метою висвітлення та розповсюдження передового педагогічного досвіду |
Підвищення професійного рівня педагогічних працівників |
2021-2025 |
Керівництво |
10 |
Здійснення передплати періодичних та фахових педагогічних видань |
Підвищення якості освіти |
2021-2025 |
Керівництво |
11 |
Організація неперервної мовної освіти для підвищення мовної культури вчителів (проведення лекторіїв, конкурсів, круглих столів, курсів української мови, поповнення фондів бібліотеки словниками, довідниками, періодикою) |
Ріст професійної майстерності, забезпечення ефективності освітнього процесу |
2021-2025 |
Керівництво |
12 |
Організація щорічного моніторингу якості методичної роботи з педагогічними працівниками |
Підвищення якості освіти |
2021-2025 |
Керівництво |
- Розділ «Інформаційно-освітнє середовище»
Мета:
§ забезпечення якості навчання та комплексного підходу до використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у освітньому процесі;
§ створення єдиного освітнього інформаційного середовища;
§ підготовка учнів до життя та діяльності в умовах інформаційного суспільства, формування в них навичок самостійного пошуку, оцінювання та систематизації інформації.
Завдання:
§ модернізація комп’ютерної техніки,
§ використання послуг всесвітньої мережі Інтернет;
§ широке впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій;
§ перепідготовка педагогічних кадрів, продовження навчання педагогічних працівників по оволодінню комп’ютерною грамотністю.
Пріоритети:
§ впровадження інформаційних технологій в управлінську діяльність;
§ комп’ютеризація освітнього процесу.
Шляхи реалізації
№ з/п |
Зміст роботи |
Очікувані результати |
Термін виконання |
Відповідальні |
1 |
Розробка та затвердження схеми інформаційного простору закладу |
Створення єдиного інформаційно-освітнього простору |
2021 |
Керівництво, вчитель інформатики |
2 |
Підключення всіх користувачів закладу освіти до мережі Інтернет |
Забезпечення підвищення якості освіти |
2021-2025 |
Керівництво |
3 |
Формування баз даних педагогічних працівників, учнів закладу освіти |
Якісно новий рівень функціонування системи управління освітнім процесом та закладом в цілому |
На початку поточного навчального року |
Керівництво, вчитель інформатики |
4 |
Інформатизація управління закладом освіти, у тому числі: - інформатизація діяльності адміністративно-управлінської ланки; - інформатизація управління навчально-пізнавальною діяльністю учнів |
Скорочення часу, виділеного на прийняття управлінських рішень за рахунок упровадження та експлуатації систем перетворення інформації |
2021-2025 |
Керівництво |
5 |
Формування інформаційної культури учасників освітнього процесу |
Організація доступу учнів, педагогічних працівників до вітчизняних і світових інформаційних ресурсів |
2021-2025 |
Керівництво, керівники МО, вчитель інформатики |
6 |
Створення умов для навчання співробітників закладу новим комп'ютерним технологіям |
Здійснення розвитку ІКТ компетентностей |
2021-2022 |
Керівництво |
7 |
Удосконалення шкільного сайту і робота з ним |
Організація доступу учнів, педагогічних працівників, батьків, громадськості до сайту закладу освіти Зацікавленість учнів у створенні сторінки або пошуку матеріалу для сайту |
2021-2025 |
Керівництво, керівники МО, педагог-організатор, вч.інформатики |
8 |
Інформатизація методичної роботи школи |
Створення інформаційних і методичних ресурсів з навчальних предметів |
2021-2025 |
Заступник директора з НВР |
9 |
Інформатизація діяльності бібліотеки |
Запровадження передумов розробки та упровадження електронних документів |
2021-2025 |
Бібліотекар |
10 |
Організація системи інформаційної безпеки закладу |
Створення загальної системи забезпечення інформаційної безпеки |
2021-2022 |
Керівництво, вчитель інформатики |
11 |
Впровадження навчальних програм з ІКТ-підтримкою |
Функціонування якісно нового рівня системи управління освітнім процесом |
2022-2025 |
Керівництво, вчитель інформатики, вчителі |
12 |
Оснащення предметних кабінетів інтерактивним устаткуванням |
Впровадження інформаційних технологій в освітній процес |
2021-2025 |
Керівництво |
4. Проєкт «Освітній процес»
Мета:
§ забезпечення умов для інтелектуального, соціального, морального і фізичного розвитку здобувачів освіти;
§ створення сприятливого та безпечного освітнього середовища для навчання, самовираження і самореалізації учнів;
§ сприяння різнобічному розвитку особистості, індивідуалізації та диференціації навчання;
§ розвиток життєвих компетентностей учнів та здатності навчання упродовж життя.
Завдання:
§ забезпечення реалізації права громадян на базову загальну середню освіту;
§ виконання вимог Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами та Державного стандарту базової загальної середньої освіти у спеціальних загальноосвітніх навчальних закладах ІІ ступеня для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку;
§ підготовка учнів до подальшої освіти та трудової діяльності;
§ виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів України, прав і свобод людини і громадянина;
§ розвиток особистості шляхом залучення до творчої діяльності;
§ забезпечення наступності між початковою загальною освітою та базовою загальною середньою освітою.
Пріоритети:
§ запровадження сучасних форм і методів навчання;
§ забезпечення індивідуального підходу до кожної дитини;
§ формування особистості, що базується на знаннях, досвіді, цінностях,
§ здібностях, набутих завдяки навчанню і вихованню.
Шляхи реалізації
№ з/п |
Зміст роботи |
Очікувані результати |
Термін виконання |
Відповідальні
|
1 |
Організація розробки та впровадження методичних рекомендацій щодо моніторингу оцінювання досягнень учнів |
Розвиток талантів, здібностей, компетентностей, наскрізних умінь здобувачів освіти |
2021-2025 |
Керівництво, педагогічні працівники |
2 |
Забезпечення учнів підручниками |
Створення оптимальних умов для здобуття освіти |
2021-2025 |
Керівництво, бібліотекар |
3 |
Упровадження STEАM-освіти |
Розвиток уміння інтегрувати набуті навички в повсякденне життя та перетворення інформації з однієї форми в іншу |
2021-2025 |
Керівництво, педагогічні працівники |
4 |
Реалізація Концепції Нової української школи |
Створення умов для набуття життєвоважливих компетентностей, формування наскрізних умінь в учнів |
2021-2025 |
Керівництво школи, педагогічні працівники |
5 |
Залучення батьківської громадськості до стратегічного планування та до участі в освітніх проєктах |
Підвищення рівня навченності та вихованості учнів, зміцнення матеріальної бази закладу освіти |
2021-2025 |
Керівництво, педагогічні працівники |
6 |
Формування національної ідентичності здобувачів освіти |
Супровід та підтримка обдарованості у дітей, зокрема формуванню в них життєвих стратегій у сучасному соціумі, обмін досвідом у практичній роботі з дітьми |
2021-2025 |
Керівництво, педагогічні працівники |
4.1. Додаток до проєкту «Освітній процес»
щодо реалізації Концепції Нової української школи
№ з/п |
Зміст роботи |
Очікувані результати |
Терміни виконання |
Відповідальні |
1 |
Моніторинг адаптації новоприбулих учнів до начання |
Створення сприятливого психологічного клімату для здобувачів освіти |
2021-2025 |
Учителі 1-4-х класів |
2 |
Упровадження корекційної роботи в перший, адаптаційно-ігровий цикл навчання (1-2 класи) |
Сприяння більш комфортній адаптації учнів до нових умов у здобутті освіти |
2021-2022 |
Учителі 1-2-х класів |
3 |
Упровадження корекційної роботи в основний цикл навчання (3-4 класи) |
Формування самостійності, закріплення навичок самообслуговування |
2021-2022 |
Учителі 3-4-х класів |
4 |
Психокорекційна робота з батьками дітей, які мають особливі освітні потреби |
Створення позитивних умов сімейного виховання |
2021-2025 |
Учителі 1-4-х класів |
5 |
Створення системи співпраці (педагог-учень-батьки) |
Формування педагогіки партнерства |
2021 |
Учителі 1-4-х класів |
6 |
Упровадження роботи «Школи майбутнього першокласника» |
Створення відповідного розділу на вебсайті закладу освіти. Розміщення важливо необхідної інформації та практично-зорієнтованих порад для батьків учнів |
2021-2022 |
Керівництво, учитель майбутнього 1-го класу |
5. Проєкт «Виховна система»
Мета:
§ удосконалення та розвиток виховної системи на основі національних та загальнолюдських цінностей з урахуванням найважливіших компонентів освітнього процесу щодо формування особистості, здатної самореалізовуватися в умовах сучасних змін у суспільстві;
Завдання:
§ впровадження нових технологій організації виховного процесу в урочній, позаурочній діяльності закладу освіти, спрямованих на розвиток особистості дитини;
§ формування національної самоідентичності та міжкультурної толерантності з урахуванням внутрішніх міжетнічних, міжрелігійних відносин і перспектив інтеграції українського суспільства в європейський простір;
§ реалізація у процесі роботи особистісно-орієнтованого, діяльнісного, системного, творчого та компетентнісного підходів до організації виховного процесу у шкільному та класному колективах;
§ оптимальне поєднання форм організації виховної роботи;
§ подальший розвиток діяльності органу дитячого шкільного самоврядування;
§ забезпечення єдності навчання й виховання як двох взаємозалежних складових системи освіти;
§ формування учня як активного, свідомого, творчого суб’єкта освітнього процесу;
§ розвиток системи профорієнтаційної освіти з метою самореалізації особистості в соціумі;
§ виховання правової культури в умовах демократичного суспільства;
§ залучення до активної екологічної діяльності, формування основ естетичної культури, гармонійний розвиток духовного, фізичного та психічного здоров’я.
Пріоритети:
§ створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу особистості, перспектив її саморозвитку в колективі;
§ стимулювання ініціативності та життєвої активності дитини;
§ виховання на засадах загальнолюдських і національних цінностей
№ з/п |
Зміст роботи |
Очікувані результати |
Термін виконання |
Відповідальні |
1 |
Здійснення виховного процесу відповідно до діючих державних програм, інших нормативних актів, що обумовлюють виховну роботу в закладі освіти |
Організація виховного процесу на основі принципів, державних програм, нормативних актів, що дозволяють виховати соціально-активну, освічену, моральну і фізично здорову особистість |
2021-2025 |
Керівництво |
2 |
Удосконалення системи виховної роботи закладу, впровадження нових технологій та методик виховання учнів |
Формування в учнів громадської та правової свідомості, почуття власної гідності, творчого мислення, відповідальності, правових норм, духовного багатства |
На початку поточного навчального року |
Заступник з НВР, педагог-організатор, вчителі |
3 |
Забезпечення ефективності профілактики девіантної поведінки дітей та учнівської молоді, спрямування виховного процесу на попередження та подолання тютюнопаління, вживання наркотичних та психотропних речовин, профілактики ВІЛ/СНІДу |
Збільшення кількості учнів і батьків, що ведуть здоровий спосіб життя і систематично займаються спортом. Створення оптимальних умов для забезпечення фізичного розвитку особистості, збереження її здоров’я. |
2021-2025 |
Заступник з НВР, педагог-організатор, вчителі |
4 |
Поєднання організаційно-педагогічної, родинно-сімейної, національно-культурної, просвітницької діяльністі педагогічних працівників, батьків, учнів, місцевої громади |
Створення гармонійного всебічного розвитку дитини, підготовка її до життя в існуючих соціальних умовах, реалізація її творчого потенціалу, формування у дітей моральних цінностей з позиції добра та справедливості |
2021-2025 |
Заступник з НВР, педагог-організатор, класні керівники |
5 |
Формування у підростаючого покоління основи естетичної та екологічної культури, патріотичного, громадянського, національного, трудового виховання |
Виховання різнобічно-гармонійної особистості готової до виконання громадських і конституційних обов’язків, збереження духовних надбань українського народу, формування особистісних рис громадянина української держави, екологічної культури |
2021-2025 |
Заступник з НВР, педагог-організатор, класні керівники |
6 |
Відродження національних свят та обрядів, національних традицій |
Формування у молодого покоління національних якостей, важливого ставлення до культурної спадщини, до розвитку суспільства і культури, до відновлення духовних надбань народу |
2021-2025 |
Заступник з НВР, педагог-організатор, класні керівники |
7 |
Розширення сфери діяльності учнів шляхом збереження та збільшення мережі гуртків, спортивних секцій, об’єднань за інтересами |
Залучення дітей до експедиційної, художньопрактичної, навчальнопізнавальної діяльності |
2021-2025 |
Керівництво |
8 |
Впровадження системи моніторингу досягнень у фестивалях, конкурсах, спортивних змаганнях різних рівнів |
2021-2025 |
Заступник з НВР |
|
9 |
Поглиблення профорієнтаційної роботи |
Усвідомлений вибір учнями майбутньої професії, допомога у подальшому навчанні або працевлаштуванні випускників. Виховання конкурентоспроможного випускника на ринку праці |
2021-2025 |
Заступник з НВР, педагог-організатор, вчителі |
10 |
Формування організаторських здібностей особистості, її суспільно-громадського досвіду через залучення школярів до громадської дяльності |
Дійєве самоврядування в закладі освіти та в класних колективах |
2021-2025 |
Педагог-організатор |
11 |
Проведення змістовного дозвілля учнівської молоді, спортивних змагань, фестивалів, свят тощо |
Розвинені спортивні та творчі здібності учнів |
2021-2025 |
Заступник з ВР, педагог-організатор, вчителі |
12 |
Проведення акцій та операцій зі збереження шкільного майна, трудових десантів |
Залучення більшості дітей та молоді в організації шкільного життя |
2020-2025 |
Заступник з НВР, педагог-організатор, вчителі |
13 |
Залучення батьків учнів до життя закладу через організацію спільних справ |
Збереження та примноження традицій закладу освіти |
2021-2025 |
Заступник з НВР, педагог-організатор, класні керівники |
6. Проєкт «Здорова особистість»
Мета програми:
§ формування безпечних, комфортних та здорових умов навчання в закладі освіти, освітнього середовища, яке забезпечує оволодіння учнями компетентностями, необхідними для життя, формування культури безпечної та здорової поведінки;
Завдання:
§ виховання свідомого ставлення учнів до власного здоров'я та здоров'я інших громадян як найвищої соціальної цінності;
§ створення здорових та безпечних умов праці для здійснення освітнього процесу;
§ проведення просвітницької роботи серед батьків щодо їхньої відповідальності за здоров'я дітей;
§ створення умов для якісного харчування дітей;
§ проведення медичного, педагогічного та соціально-психологічного моніторингу.
Пріоритети:
§ передача учням сучасних, достовірних знань про здоров’я і здоровий спосіб життя;
§ сприяння розповсюдженню знань про здоров’я в школі, родині, навколишньому середовищі;
§ залучення школярів до активної пропаганди здорового способу життя серед однолітків за принципом «рівний – рівному»;
§ підвищення рівня національної культури дотримання національних традицій народу .
№ з/п |
Зміст роботи |
Очікувані результати |
Термін виконання |
Відповідальні |
1 |
Побудова безпечного та здорового освітнього середовища в рамках реалізації Концепції Нової української школи для забезпечення прав дітей на освіту, охорону здоров’я, створення умов для надання учням якісних освітніх та медичних послуг |
Формування безпечного та здорового освітнього середовища сприятиме кращій реалізації інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного розвитку учнів, їх потенціалу |
2021-2025 |
Керівництво |
2 |
Контроль за станом здоров’я учнів. Моніторинг поглибленого медичного огляду учнів |
Забезпечення індивідуального підходу у освітньому процесі, створення умов для сприятливого фізичного та психічного розвитку дітей |
2021-2025 |
Керівництво, вчитель фіз.-ри |
3 |
Організація режиму дня з урахуванням санітарно-гігієнічних норм |
Забезпечення раціонального режиму дня учнів, що впливає на підвищення рівня знань, поліпшення здоров’я. |
На початку навчального року |
Керівництво |
4 |
Підвищення якості проведення організованих занять фізкультурою і спортом учнів із урахуванням індивідуальних фізичних можливостей і особливостей |
Позитивна динаміка у формуванні ціннісних орієнтацій учнів на здоровий спосіб життя |
2021-2025 |
Вчитель фізичної культури |
5 |
Впровадження в практику роботи нетрадиційних методів, методик, альтернативних технологій, освітніх програм щодо формування здорового способу життя здобувачів освіти |
Формування навичок здорового способу життя учнів |
2021-2025 |
Вчитель фізичної культури |
6 |
Проведення індивідуальних, групових, медико-психологічних консультацій з проблем здоров’я. Організація та проведення медичними працівниками виховних годин, брейн-рингів, дискусій, предметних вікторин, годин спілкування, тренінгів |
Досягнення високого рівня мотивації учнів щодо ведення здорового способу життя. Профілактика шкідливих звичок серед підлітків |
2021-2025 |
Класні керівники |
7 |
Забезпечення контролю за порядком, якістю та дотриманням норм харчування дітей в закладі освіти |
Організація харчування учнів |
2021-2025 |
Керівництво, відповідальна за харчування |
8 |
Організація профілактичної роботи зі збереження здоров’я учнів. Проведення шкільних змагань з окремих видів спорту та спортивних свят |
Формування здорового способу життя учнів |
2021-2025 |
Педагог-організатор, вчитель фізичної культури |
9 |
Залучення учнів до занять спортом у спортивних секціях та гуртках |
Формування здорової особистості, набуття учнями навичок здорового способу життя |
2021-2025 |
Класні керівники |
7. Проєкт «Соціально-психологічний супровід»
Мета:
§ створення умов для розвитку пізнавальних можливостей та формування інтересів учнів;
§ створення доброзичливого клімату в учнівському колективі;
§ створення сприятливого психологічного мікроклімату в освітньому середовищі;
§ створення умов для різнобічного розвитку особистості;
§ соціалізація дітей пільгового контингенту та здійснення соціально-педагогічного патронажу;
§ організація корекційної роботи з учнями;
§ підвищення рівня психологічних знань педагогічних працівників та батьків.
Завдання:
§ скоординувати зусилля педагогів та батьків для повної соціалізації здобувачів освіти;
§ здійснювати психологічний супровід всіх учасників освітнього процесу;
§ здійснювати профілактичну і консультативну роботу;
§ формувати навички здорового способу життя, розвивати здоров’язберігаючі компетентності;
§ формувати родинно-сімейні цінності, як необхідної складової духовної культури здобувачів освіти;
§ забезпечувати права дітей на здобуття базового рівня загальної середньої освіти шляхом організованого освітнього процесу.
Пріоритети:
§ формування громадської позиції учнів;
§ успішна соціалізація випускників;
§ профілактика негативних явищ та пропаганда здорового способу життя.
Шляхи реалізації
№ з/п |
Зміст роботи |
Очікувані результати |
Термін виконання |
Відповідальні |
1 |
Адаптація учнів до соціального середовища шляхом оптимального розвитку потенційних можливостей |
Підвищення рівня адаптації учнів |
2021-2025 |
Класні керівники, педагог - організатор |
2 |
Впровадження соціально-психологічного проєкту «Шкільна медіація – простір безконфліктного спілкування» |
Покращення сприятливого мікроклімату та формування навичок врегулювання конфліктних ситуацій в учнівському середовищі |
2021-2025 |
Класні керівники, педагог - організатор |
3 |
Організація профілактичної роботи зі збереження здоров'я учнів. Профілактичний проект «Стоп насильству! 16 днів проти насильства» |
Формування в учнів здоров’язберігаючих компетентностей |
2021-2025 |
Класні керівники, педагог - організатор |
4 |
Виявлення учнів «групи ризику» і дітей, в яких виникають труднощі у навчанні |
Покращення соціального розвитку учнів у закладі освіти |
2021-2025 |
Класні керівники, педагог - організатор |
5 |
Профілактика негативних явищ в учнівському середовищі, формування здоров’язберігаючої та соціальної компетентності |
Формування в учнів здоров’язберігаючих компетентностей |
2021-2025 |
Класні керівники, педагог-організатор |
6 |
Корекція міжособистісних відносин всіх учасників освітнього процесу, профілактика відхилень в індивідуальному розвитку та поведінці |
Покращення соціального розвитку учнів |
2021-2025 |
Класні керівники |
7 |
Створення у закладі освіти сприятливого психологічного клімату |
Покращення мікроклімату в учнівському середовищі |
2021-2026 |
Класні керівники, педагог - організатор |
8 |
Сприяння взаємодії закладу освіти та сімї, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді, правоохоронних органів. |
Покращення соціального розвитку учнів |
2021-2026 |
Класні керівники, педагог - організатор |
9 |
Створення умов для підвищення професійного самовизначення учнів старших класів |
Підвищення рівня професійної обізнаності учнів, сприяння їх самовдосконаленню |
2021-2025 |
Класні керівники |
10 |
Систематичне відстеження динаміки розвитку учнів на всіх етапах шкільного навчання |
Результативність корекційно-розвивальної роботи з учнями |
2021-2025 |
Класні керівники, педагог - організатор |
7.1. Додаток до проєкту соціально-психологічного супроводу
«Протидія булінгу у закладі освіти»
Мета проекту:
сприяти розвитку особистості дитини, формуванню її інтелектуального та морального потенціалу; формуванню особистості патріота України, гідного громадянина, який усвідомлює свою приналежність до сучасної Європейської цивілізації;
Завдання проекту:
§ скоординувати зусилля педагогічної, батьківської громадськості для попередження булінгу, протиправних дій та вчинків серед здобувачів освіти;
§ організувати профілактичну роботу на основі вивчення причин і умов, які сприяють скоєнню здобувачами освіти правопорушень;
§ забезпечити організацію змістовного дозвілля й відпочинку;
§ поліпшити роботу психологічної служби, головну увагу приділити соціально-психолого-педагогічній допомозі здобувачам освіти та їх батькам, захисту прав та інтересів неповнолітніх.
№ з/п |
Зміст роботи |
Очікувані результати |
Термін виконання |
Відповідальні |
1 |
Вивчення передумов та причин виникнення булінгу (цькування) в закладі освіти |
Створення системи профілактичної роботи в закладі освіти |
2021-2022 |
Заступник з НВР |
2 |
Розроблення плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти |
План заходів |
2021 |
Заступник з НВР |
3 |
Продовження ознайомлення та вивчення під час профілактичних занять Законів України, статей Конвенції ООН, інших документів щодо даного проєкту |
Обізнаність учнями правових норм та засад |
2021-2025 |
Заступник з НВР |
4 |
Взаємовідвідування уроків, виховних заходів для кращої реалізації даного проєкту у закладі освіти |
Вивчити поведінку учнів під час уроків, та виховних заходів |
2021-2025 |
Заступник з НВР |
5 |
Вжиття заходів для надання соціальних та психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг (цькування), стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування) |
Навчити учнів знаходити вихід із кризових ситуацій та захищати себе від усіх видів насильства (булінгу) |
2021-2025 |
Заступник з НВР |
6 |
Проводження інформаційно-просвітницької діяльності серед учасників освітнього процесу щодо форм, причин і наслідків булінгу (цькування), заходів у сфері запобігання та протидії булінгу (цькування), формування нетерпимого ставлення учнів до насильницької моделі поведінки у міжособистісних стосунках |
Створення безпечного толерантного середовища, виховання соціано-активної та комунікативної особистості з високим рівнем духовності і моралі |
2021-2025 |
Заступник з НВР, вчитель «Основ здоров’я», |
7 |
Проводження семінарів-тренінгів для учнів закладу за участю класних керівників з питань профілактики насильства, жорстокості та впливу сучасних телекомунікаційних технологій на психіку дітей, організації дієвої антитютюнової, антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди |
Усвідомлення учнями негативного впливу на організм шкідливих звичок |
2021-2025 |
Керівництво закладу |
8 |
Організація зустрічей дітей та підлітків із представниками поліції, інспекторами служби у справах неповнолітніх |
Навчити учнів захищати свої права та інтереси |
2021-2025 |
Керівництво |
9 |
Проведення аналізу ефективності виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти |
Позитивні зміни даного проєкту у закладі освіти |
2024-2025 |
Заступник з НВР |
8. Розділ «Матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу»
Мета програми:
§ забезпечення в закладі належних умов для навчання і виховання відповідно до сучасних санітарно-гігієнічних, технічних та педагогічних вимог.
Завдання:
§ поліпшити умови експлуатації та утримання будівлі закладу освіти;
§ виконати капітальні та поточні ремонти за новітніми технологіями, які передбачають тривалий гарантійний термін експлуатації;
§ забезпечити відповідно до сучасних санітарно-гігієнічних, інженерно-технологічних вимог безпечні умови для навчання та життєдіяльності в
закладі освіти;
§ забезпечити заклад освіти сучасними меблями, комп’ютерною технікою відповідно до санітарно-гігієнічних та естетичних вимог, створити сприятливі та комфортні умови для організації освітнього процесу
Пріоритети:
§ здійснення заходів щодо модернізації матеріально-технічної бази закладу освіти.
Очікувані результати:
§ оновлення матеріально-технічної бази закладу освіти;
§ створення сприятливих умов для організації освітнього процесу.
№ з/п |
Зміст роботи |
2021 |
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
Відповідальні |
1 |
Проведення технічного аналізу стану приміщень школи |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
2 |
Проведення поточного ремонту: - навчальних кабінетів, - бібліотеки, - допоміжних приміщень, - коридорів, сходів; - фасаду корпусу №1 |
+ + |
+ + + + + |
+ + + + |
+ + |
+ + |
Керівництво |
4 |
Будівництво спортивного залу |
+ |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
|
3 |
Благоустрій шкільного подвір’я: поточний ремонт допоміжних приміщень, фарбування вуличного спортивного обладнання, улаштування клумб |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
4 |
Проведення ревізії та реконструкції освітлення (заміна ламп, вимикачів, розеток, плафонів) |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
6 |
Проведення капітального ремонту: - їдальні; |
+ |
|||||
7 |
Проведення інвентаризації шкільного майна |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
8 |
Придбання: - шкільні меблі; - комп’ютерна техніка - дидактичний матеріал для НУШ - проектор - принтер |
+ + |
+ + + |
+ + + |
+ |
+ |
Керівництво |
9 |
Придбання обладнання та меблів для харчоблоку: - витяжка електрична; - виробничі столи; - мийки з нержавіючої сталі |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
||
10 |
Придбання обладнання та інвентарю для господарчих робіт: -мотокоса |
+ |
Керівництво |
||||
11 |
Здійснення ремонту комп’ютерної техніки |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
12 |
Придбання спортивного інвентарю |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
13 |
Забезпечення прибиральним інвентарем (лопати, граблі, віники, відра тощо) |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
14 |
Забезпечення медикаментами та канцтоварам |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
15 |
Забезпечення дотримання техніки безпеки і протипожежної безпеки учасниками освітнього процесу (створення безпечного середовища |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
Керівництво |
Додаток 1
ПЕРСПЕКТИВНЕ ПЛАНУВАННЯ РОБОТИ
НАД НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЮ ТЕМОЮ ЗАКЛАДУ
"Компетентісна спрямованість педагогічного колективу школи на розвиток індивідуальних здібностей і забезпечення умов самореалізації особистості учня".
Виховною темою закладу на 5 років буде «Формування і розвиток компетентної , освіченої , духовно багатої , свідомої особистості, конкурентоспроможної в сучасному житті».
Перспективний план проведення засідань педагогічних рад Довгівської СЗОШ І - ІІ ступенів на 2021-2025 навчальні роки
2021-2022 навчальний рік
І |
Про аналіз стану роботи у 2020/2021 н.р. та завдання педагогічного колективу на новий 2021/2022 н.р. |
Аналіз |
Директор |
|
|||||||||
Про організований початок навчального року. Обговорення затвердженого плану роботи школи на 2021/2022 навчальний рік |
План |
Директор |
|
||||||||||
Про затвердження річного плану роботи шкільної бібліотеки |
План |
Бібл. |
|
||||||||||
Про організацію індивідуального навчання |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження правил внутрішнього розпорядку для працівників школи на 2021/2022 навчальний рік |
Наказ |
Директор |
|
||||||||||
Про попередження дитячого травматизму |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про обрання секретаря педагогічної ради |
Рішення |
Директор |
|
||||||||||
Про затвердження Положення про педагогічну раду |
Рішення |
Директор |
|
||||||||||
Про організацію безкоштовного харчування учнів |
Наказ |
Директор |
|
|
|||||||||
Наказ |
ЗДНВР |
|
|
||||||||||
Про соціальний захист дітей пільгових категорій. Затвердження списку учнів пільгового контингенту |
Списки |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про дотримання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів школи |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження структури навчального року |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про оцінювання курсу за вибором «Основи християнської етики» |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про використання вчителями календарно-тематичного планування та учнями зошитів з друкованою основою |
|
|
|
|
|||||||||
Про атестацію вчителів у 2021-2022 н. р. |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про дотримання Єдиних вимог щодо усного і писемного мовлення |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження виховної програми школи на 2021 -2022 н. р. |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження Освітньої програми |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Жовтень |
|
||||||||||||
ІІ |
Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з предмету «Основи здоров’я» у 5 – 9 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
Грудень |
|
||||||||||||
ІІІ |
Про підсумки ІІ-го етапу конкурсів ім. Яцика , ім. Т. Шевченка, Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Інформац. |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
Про стан викладання уроків образотворчого мистецтва у 5 – 7 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про стан викладання математики у 1-4 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про підсумки виховної роботи за І семестр |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Лютий |
|
||||||||||||
ІV |
Про узагальнення досвіду роботи вчителя початкових класів Кришталь Г.М. |
Наказ |
Директор ЗДНВР |
||||||||||
Про стан організації індивідуального навчання у 2021/2022 н. р. |
Наказ |
ЗДНВР |
|||||||||||
Про роботу з організації учнівського самоврядування в школі |
Довідка |
ЗДНВР |
|||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Доповідь |
Директор |
|||||||||||
Про узагальнення досвіду роботи вчителя трудового навчання Капуш О.М. |
Наказ |
ЗДНВР |
|||||||||||
Березень |
|||||||||||||
V |
Про організоване закінчення 2021/2022навчального року та проведення ДПА |
Наказ |
Директор |
||||||||||
Про затвердження предметів ДПА за вибором школи (9-тий клас) |
Наказ |
Директор |
|||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Доповідь |
Директор |
|||||||||||
Травень |
|
||||||||||||
VІ |
Про дотримання Положення про нагородження свідоцтв з відзнакою (підтвердження навчальних досягнень учнів претендентів за підсумками навчального року) |
Наказ |
Директор |
|
|||||||||
Про зарахування до 1-го класу |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про виконання навчальних планів та програм у 1-9 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|
|||||||||
Червень |
|
||||||||||||
VІІ |
Про переведення учнів 1-4-х класів |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про переведення та нагородження учнів 5-8-х класів |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про випуск учнів 9-го класу |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про попереднє педагогічне навантаження вчителів на 2022/2023 навчальний рік |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
2022-2023 навчальний рік
І |
Про аналіз стану роботи у 2021/2022 н.р. та завдання педагогічного колективу на новий 2022/2023 н.р. |
Аналіз |
Директор |
|
|||||||||
Про організований початок навчального року. Обговорення затвердженого плану роботи школи на 2022/2023 навчальний рік |
План |
Директор |
|
||||||||||
Про затвердження річного плану роботи шкільної бібліотеки |
План |
Бібл. |
|
||||||||||
Про організацію індивідуального навчання |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження правил внутрішнього розпорядку для працівників школи на 2022/2023 навчальний рік |
Наказ |
Директор |
|
||||||||||
Про попередження дитячого травматизму |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про обрання секретаря педагогічної ради |
Рішення |
Директор |
|
||||||||||
Про затвердження Положення про педагогічну раду |
Рішення |
Директор |
|
||||||||||
Про організацію безкоштовного харчування учнів |
Наказ |
Директор |
|
|
|||||||||
Наказ |
ЗДНВР |
|
|
||||||||||
Про соціальний захист дітей пільгових категорій. Затвердження списку учнів пільгового контингенту |
Списки |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про дотримання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів школи |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження структури навчального року |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про оцінювання курсу за вибором «Основи християнської етики» |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про використання вчителями календарно-тематичного планування та учнями зошитів з друкованою основою |
|
|
|
|
|||||||||
Про атестацію вчителів у 2022-2023 н. р. |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про дотримання Єдиних вимог щодо усного і писемного мовлення |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження виховної програми школи на 2022 -2023 н. р. |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження Освітньої програми |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Жовтень |
|
||||||||||||
ІІ |
Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з англійської мови у 5 – 9 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
Грудень |
|
||||||||||||
ІІІ |
Про підсумки ІІ-го етапу конкурсів ім. Яцика , ім. Т. Шевченка, Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Інформац. |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
Про стан викладання англійської мови у 1-4 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про підсумки виховної роботи за І семестр |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Лютий |
|
||||||||||||
ІV |
Про узагальнення досвіду роботи вчителя початкових класів Бонар І.В. |
Наказ |
Директор ЗДНВР |
||||||||||
Про стан організації індивідуального навчання у 2021/2022 н. р. |
Наказ |
ЗДНВР |
|||||||||||
Про роботу з організації учнівського самоврядування в школі |
Довідка |
ЗДНВР |
|||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Доповідь |
Директор |
|||||||||||
Про узагальнення досвіду роботи вчителя історії Ощипко Н.Б. |
Наказ |
ЗДНВР |
|||||||||||
Березень |
|||||||||||||
V |
Про організоване закінчення 2021/2022навчальног року та проведення ДПА |
Наказ |
Директор |
||||||||||
Про затвердження предметів ДПА за вибором школи (9-тий клас) |
Наказ |
Директор |
|||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Доповідь |
Директор |
|||||||||||
Травень |
|
||||||||||||
VІ |
Про дотримання Положення про нагородження свідоцтв з відзнакою (підтвердження навчальних досягнень учнів претендентів за підсумками навчального року) |
Наказ |
Директор |
|
|||||||||
Про зарахування до 1-го класу |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про виконання навчальних планів та програм у 1-9 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|
|||||||||
Червень |
|
||||||||||||
VІІ |
Про переведення учнів 1-4-х класів |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про переведення та нагородження учнів 5-8-х класів |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про випуск учнів 9-го класу |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про попереднє педагогічне навантаження вчителів на 2023/2024 навчальний рік |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
2023-2024 навчальний рік
І |
Про аналіз стану роботи у 2022/2023 н.р. та завдання педагогічного колективу на новий 2023/2024 н.р. |
Аналіз |
Директор |
|
|||||||||
Про організований початок навчального року. Обговорення затвердженого плану роботи школи на 2023/2024 навчальний рік |
План |
Директор |
|
||||||||||
Про затвердження річного плану роботи шкільної бібліотеки |
План |
Бібл. |
|
||||||||||
Про організацію індивідуального навчання |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження правил внутрішнього розпорядку для працівників школи на 2023/2024 навчальний рік |
Наказ |
Директор |
|
||||||||||
Про попередження дитячого травматизму |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про обрання секретаря педагогічної ради |
Рішення |
Директор |
|
||||||||||
Про затвердження Положення про педагогічну раду |
Рішення |
Директор |
|
||||||||||
Про організацію безкоштовного харчування учнів |
Наказ |
Директор |
|
|
|||||||||
Наказ |
ЗДНВР |
|
|
||||||||||
Про соціальний захист дітей пільгових категорій. Затвердження списку учнів пільгового контингенту |
Списки |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про дотримання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів школи |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження структури навчального року |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про оцінювання курсу за вибором «Основи християнської етики» |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про використання вчителями календарно-тематичного планування та учнями зошитів з друкованою основою |
|
|
|
|
|||||||||
Про атестацію вчителів у 2023-2024 н. р. |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про дотримання Єдиних вимог щодо усного і писемного мовлення |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження виховної програми школи на 2023 -2024 н. р. |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження Освітньої програми |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Жовтень |
|
||||||||||||
ІІ |
Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з математики у 5 – 9 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
Про узагальнення досвіду роботи вчителя біології Слимко Н.О. |
Наказ |
Директор |
|
||||||||||
Про стан викладання інформатики у 3-4 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Грудень |
|
||||||||||||
ІІІ |
Про підсумки ІІ-го етапу конкурсів ім. Яцика , ім. Т. Шевченка, Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Інформац. |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
Про стан викладання математики у 1-4 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про підсумки виховної роботи за І семестр |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Лютий |
|
||||||||||||
ІV |
Про узагальнення досвіду роботи вчителя географії Бігун Н.М. |
Наказ |
Директор ЗДНВР |
||||||||||
Про стан організації індивідуального навчання у 2023/2024 н. р. |
Наказ |
ЗДНВР |
|||||||||||
Про роботу з організації учнівського самоврядування в школі |
Довідка |
ЗДНВР |
|||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Доповідь |
Директор |
|||||||||||
Про узагальнення досвіду роботи вчителя початкових класів Кашеби Г.М. |
Наказ |
ЗДНВР |
|||||||||||
Березень |
|||||||||||||
V |
Про організоване закінчення 2023/2024навчального року та проведення ДПА |
Наказ |
Директор |
||||||||||
Про затвердження предметів ДПА за вибором школи (9-тий клас) |
Наказ |
Директор |
|||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Доповідь |
Директор |
|||||||||||
Травень |
|
||||||||||||
VІ |
Про дотримання Положення про нагородження свідоцтв з відзнакою (підтвердження навчальних досягнень учнів претендентів за підсумками навчального року) |
Наказ |
Директор |
|
|||||||||
Про зарахування до 1-го класу |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про виконання навчальних планів та програм у 1-9 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|
|||||||||
Червень |
|
||||||||||||
VІІ |
Про переведення учнів 1-4-х класів |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про переведення та нагородження учнів 5-8-х класів |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про випуск учнів 9-го класу |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про попереднє педагогічне навантаження вчителів на 2024/2025 навчальний рік |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
2024-2025 навчальний рік
І |
Про аналіз стану роботи у 2023/2024 н.р. та завдання педагогічного колективу на новий 2024/2025 н.р. |
Аналіз |
Директор |
|
|||||||||
Про організований початок навчального року.Обговорення затвердженого плану роботи школи на 2024/2025 навчальний рік |
План |
Директор |
|
||||||||||
Про затвердження річного плану роботи шкільної бібліотеки |
План |
Бібл. |
|
||||||||||
Про організацію індивідуального навчання |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження правил внутрішнього розпорядку для працівникі школи на 2024/2025 навчальний рік |
Наказ |
Директор |
|
||||||||||
Про попередження дитячого травматизму |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про обрання секретаря педагогічної ради |
Рішення |
Директор |
|
||||||||||
Про затвердження Положення про педагогічну раду |
Рішення |
Директор |
|
||||||||||
Про організацію безкоштовного харчування учнів |
Наказ |
Директор |
|
|
|||||||||
Наказ |
ЗДНВР |
|
|
||||||||||
Про соціальний захист дітей пільгових категорій. Затвердження списку учнів пільгового контингенту |
Списки |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про дотримання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів школи |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження структури навчального року |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про оцінювання курсу за вибором «Основи християнської етики» |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про використання вчителями календарно-тематичного планування та учнями зошитів з друкованою основою |
|
|
|
|
|||||||||
Про атестацію вчителів у 2024-2025 н. р. |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про дотримання Єдиних вимог щодо усного і писемного мовлення |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження виховної програми школи на 2024 -2025 н. р. |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про затвердження Освітньої програми |
Рішення |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Жовтень |
|
||||||||||||
ІІ |
Про стан викладання музичного мистецтва у 1-4 класах. |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
Грудень |
|
||||||||||||
ІІІ |
Про підсумки ІІ-го етапу конкурсів ім. Яцика , ім. Т. Шевченка, Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Інформац. |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
Про стан викладання уроків образотворчого мистецтва у 1– 4 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про узагальнення досвіду роботи вчителя фізики Ковальської Б.М. |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про підсумки виховної роботи за І семестр |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Лютий |
|
||||||||||||
ІV |
Про узагальнення досвіду роботи вчителя української мови та літератури Лецюк О.В. |
Наказ |
Директор ЗДНВР |
||||||||||
Про стан організації індивідуального навчання у 2024/2025н. р. |
Наказ |
ЗДНВР |
|||||||||||
Про роботу з організації учнівського самоврядування в школі |
Довідка |
ЗДНВР |
|||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Доповідь |
Директор |
|||||||||||
Про стан викладання уроків фізичної культури у 5-9 класах. |
Наказ |
ЗДНВР |
|||||||||||
Березень |
|||||||||||||
V |
Про організоване закінчення 2024/2025 навчального року та проведення ДПА |
Наказ |
Директор |
||||||||||
Про затвердження предметів ДПА за вибором школи (9-тий клас) |
Наказ |
Директор |
|||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Доповідь |
Директор |
|||||||||||
Травень |
|
||||||||||||
VІ |
Про дотримання Положення про нагородження свідоцтв з відзнакою (підтвердження навчальних досягнень учнів претендентів за підсумками навчального року) |
Наказ |
Директор |
|
|||||||||
Про зарахування до 1-го класу |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про виконання навчальних планів та програм у 1-9 класах |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|
|||||||||
Червень |
|
||||||||||||
VІІ |
Про переведення учнів 1-4-х класів |
Наказ |
ЗДНВР |
|
|||||||||
Про переведення та нагородження учнів 5-8-х класів |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про випуск учнів 9-го класу |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про попереднє педагогічне навантаження вчителів на 2025/2026навчальний рік |
Наказ |
ЗДНВР |
|
||||||||||
Про виконання рішень попередніх педрад |
Інформац. |
Директор |
|
||||||||||
Додаток 2
Контрольно-аналітична діяльність
Періодичний контроль за виконанням навчальних програм
№п/п |
Що контролюється |
Дата |
Хто контролює |
Де обговорюється |
1 |
Календарні плани, вивчення програмового матеріалу, плани гуртків з чіткою вказівкою термінів |
Вересень, січень |
Директор школи |
Оперативна нарада |
2 |
Облік пропущених уроків, заміна уроків |
Раз на місяць |
Заступник директора |
Співбесіда з учителями |
3 |
Виконання навчальних програм за записами в журналі |
Один раз на семестр |
Заступник директора |
Наказ (січень) |
4 |
Перевірка відповідності змісту тем, які вивчаються, державним програмам |
Березень |
Заступник директора |
Нарада при директору |
5 |
Перевірка виконання навчальних програм |
Грудень Березень |
Заступник директора |
Наказ Нарада при директору |
Періодичний контроль за веденням учнівських щоденників
Місяць |
Зміст роботи |
Відповідальні |
Підбиття підсумків |
Листопад |
Контроль за веденням щоденників учнями 5-9 класів і якість контролю класними керівниками |
ЗДНВР |
Міні оперативка з класними керівниками |
Січень |
Контроль класних керівників за записами учнів домашніх завдань в щоденниках |
ЗДНВР |
Наказ по школі . індивідуальна бесіда з класними керівниками |
Березень |
Про роботу класних керівників та вчителів зі щоденниками учнів |
ЗДНВР |
Індивідуальна бесіда з класними керівниками |
Квітень |
Стан учнівських щоденників учнів 5-9 класів на кінець навчального року. Виконання наказів. |
ЗДНВР |
Індивідуальна бесіда. Нарада при директору |
Періодичний контроль за веденням документації
Місяць |
Об’єкти контролю |
Хто перевіряє |
Вересень |
Оформлення класних журналів Затвердження календарних планів Плани виховної роботи, плани гуртків Плани роботи МО |
ЗДНВР |
Жовтень |
Перевірка ведення класних журналів: Навчальний план- навчальна програма- тематичне планування – класний журнал |
ЗДНВР (наказ) Співбесіда з учителями |
Листопад |
Перевірка зошитів учнів з української мови |
ЗДНВР Нарада при директору |
Грудень |
Перевірка зошитів учнів з математики |
ЗДНВР Нарада при директору |
Січень |
Перевірка класних журналів та журналів гуртків за І семестр |
ЗДНВР (наказ)
|
Квітень |
Перевірка ведення документації з БЖ та ОП |
ЗДНВР (наказ)
|
Травень |
Стан шкільної документації на кінець навчального року |
ЗДНВР Наказ |
Додаток 3
Контингент учнів на 2021-2025 р. р.
Класи |
2021 – 2022 |
2022– 2023 |
2023– 2024 |
2024 – 2025 |
1 |
9 |
5 |
14 |
10 |
2 |
8 |
9 |
5 |
14 |
3 |
8 |
8 |
9 |
5 |
4 |
6 |
8 |
8 |
9 |
5 |
6 |
6 |
8 |
8 |
6 |
5 |
6 |
6 |
8 |
7 |
6 |
5 |
6 |
6 |
8 |
11 |
6 |
5 |
6 |
9 |
4 |
11 |
6 |
5 |
Всього |
63 |
64 |
67 |
71 |
Додаток 4
Вивчення стану викладання предметів у 5-9 класах
Рік / Предмет |
2021 – 2022 |
2022 – 2023 |
2023 – 2024 |
2024 – 2025 |
Українська мова та літератури |
|
|
+П |
|
Іноземна мова |
|
|
+П |
|
Зарубіжна література |
+П |
|
|
|
Історія, правознавство, громадянська освіта |
+П |
|
|
|
Музичне мистецтво |
|
+П |
|
|
Образотворче мистецтво |
|
|
|
|
Мистецтво |
|
+П |
|
|
Математика |
|
|
+П |
|
Біологія та екологія, природознавство, основи здоров’я |
+П |
|
|
|
Географія |
|
+П |
|
|
Хімія |
+П |
|||
Фізика і астрономія |
|
|
|
+ П |
Інформатика |
|
|
|
+П |
Фізична культура, Захист України |
|
|
+П |
|
Трудове навчання |
+П |
|
|
Вивчення стану викладання предметів
1 – 4 класи
Рік / Предмет |
2021 – 2022 |
2022 – 2023 |
2023 – 2024 |
2024 - 2025 |
Українська мова та читання |
+Н |
|
|
|
Математика |
|
|
+ Н |
|
Англійська мова |
|
+П |
|
|
Я досліджую світ |
+ П |
|
|
|
Музичне мистецтво (музика) |
|
|
+П |
|
Образотворче мистецтво |
|
|
|
+П |
Технології і дизайн, інформатика |
|
|
+ П |
|
Фізична культура |
|
+П |
|
Додаток 5
Графік вивчення позакласної та
позашкільної виховної роботи на 2020-2025 роки
Напрями виховання |
Н а в ч а л ь н і р о к и |
||||
2021-2022 |
2022-2023 |
2023-2024 |
2024 -2025 |
||
Ціннісне ставлення до себе |
педрада |
||||
Ціннісне ставлення до сім’ї, родини,людей |
педрада |
||||
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
педрада |
||||
педрада |
педрада |
||||
Ціннісне ставлення до природи |
педрада |
Додаток 6
Перспективний план атестації педагогічних працівників
2021-2025 роки
№ |
ПІП |
2021-2022 |
2022-2023 |
2023-2024 |
2024-2025 |
|
|
2016/17 н.р. |
2017/18 н.р. |
2018/19н.р. |
||
1 |
Ковальська Богдана Мирославівна |
|
|
|
Директор школи, фізика |
|
|
|||||
3 |
Слимко Наталія Олексіївна |
|
Заступник директора, біологія |
|
|
|
|
|||||
5 |
Бонар Ірина Володимирівна |
|
Початкові класи |
|
|
|
|
|
||||
6 |
Кашеба Галина Миронівна |
|
|
Початкові класи |
|
|
|
|
||||
7 |
Кришталь Галина Миколаївна |
Початкові класи |
|
|
|
|
|
|
|
|||
8 |
Гутнікевич Світлана Ярославівна |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
9 |
Ощипко Наталія Борисівна |
|
Історія, християнська етика |
|
|
|
|
|
|
|||
10 |
Капуш Оксана Михайлівна |
Трудове навчання, педагог-організатор, керівник гуртка |
|
|
|
|
|
|
|
|||
11 |
Бігун Наталія Михайлівна |
|
|
Географія |
|
|
|
|
|
|||
12 |
Ріль Ярослав Валентинович |
|
|
|
Фізична культура |
|
|
|
|
|||
13 |
Дурда Ігор Ярославович |
|
|
Українська мова і література |
|
|
|
|
|
|||
14 |
Федорів Оксана Михайлівна |
|
Англійська мова, зарубіжна література |
|
|
|
|
|
|
|||
15 |
Федишин Галина Ігорівна |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
16 |
Хома Христина Василівна |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
17 |
Лецюк Олеся Василівна |
|
|
|
Українська мова і література |
|
|
|
|
|||
18 |
Михнич Алла Богданівна |
|
Українська мова і література |
|
|
|
|
|
||||
19 |
Кобза Андріана Володимирівна |
|
Німецька мова |
|
|
|
|
|